Firma Ing. Helena Komersová Vilikusová – BILANCE zpracovává naší firmě podvojné účetnictví již od roku 2002. Prošli jsme společně několika kontrolami na PSSZ, VZP a hloubkovou kontrolou na DPH. Vše bylo v naprostém pořádku, proto mohu tuto firmu doporučit všem, kteří hledají spolehlivou účetní a dobrého daňového poradce.

Perfektní přístup- hledáte-li účetní + daňovou poradkyni, profi jednání a lidský přístup. Mohu jen doporučit!

Firma Helena Komersová Vilikusová – Bilance zpracovává účetnictví mých firem více než 10 let. Poprvé jsem jejich služeb využila, když naše účetní dlouhodobě onemocněla a bylo nutné urychleně zpracovat nejen přiznání k DPH, ale i přiznání k DPPO. Ostatní účetní firmy, které jsem oslovila, nebyly ochotné pomoci, protože bylo již 20. března a na odevzdání zbývalo jen několik málo dní.

Paní Helena Komersová -Vilikusová byla ochotná nejen poradit jak některé věci zaúčtovat, ale pomohla i se zpracováním daňových přiznání. Proto jsem jejich služeb v oblasti účetní a daňové konzultace využívala i v následujícím daňovém období a posléze, přesvědčena o její vysoké profesionalitě a zodpovědnosti v dané oblasti, jsem jí bez obav předala ke zpracování kompletní účetní agendu včetně mezd. Služby této firmy mohu vřele doporučit všem, kterým záleží na kvalitě a lidském přístupu.

Dlouho jsme na trhu hledali a zkoušeli účetní firmu, která by byla spolehlivá, zodpovědná a hlavně, která by dělala účetnictví kompletně, včetně poradenství. Chceme se věnovat své práci, které rozumíme, a účetnictví přenechat profesionálům. Po negativní zkušenosti jsme našli firmu Bilance a paní Komersovou, která převzala naše komplexní účetní podklady a spravuje nám veškeré účetnictví tak, že se zase my můžeme v klidu a bez obav věnovat svým povinnostem.

Účetnictví v dnešní době je složitý organismus plný nových zákonů, legislativních pouček a změn. Dříve jsme měli vlastní účetní, která u nás pracovala na plný úvazek. Poté, co jsme dostali pozitivní referenci na firmu Bilance, předali jsme kompletní vedení a spravování účetnictví této externí firmě. A dodnes nelitujeme, nejen že jsme ušetřili náklady, ale máme jistotu, že naše účetnictví je v dobrých rukou.

Copyright © 2023 Bilance - Ing. Helena Komersová Vilikusová